Seminārs 2014.gada 15.septembrī(15:00).Nozaru aktualitātes. Nodokļu plānošana starptautiskajos darījumos un holdinga sabiedrību izmantošanas iespējas

Latvijas uzņēmumi, sasniedzot noteiktu attīstības pakāpi, var sākt apsvērt investīciju un darbības optimālas strukturēšanas iespējas atkarībā no to komercdarbības veida (tirdzniecība, ražošana, nekustamais īpašums, investīcijas), izmantojot citu jurisdikciju vai to kombināciju sniegtās nodokļu režīmu priekšrocības.

Kādi ir plānošanas pamatjautājumi darījumos? Kas aktuāls holdinga sabiedrību jurisdikcijas salīdzinājumam un vai ir vērts pārcelt uzņēmējdarbību uz citām valstīm?

1. Komercdarbības pievienotās vērtības ķēdes plānošana
a) Darbības principi. b) Ieguvumi

2. Intelektuālā īpašuma strukturēšana:
a) Ieviešana. b) Iespējamās jurisdikcijas. c) Ieguvumi

3. Tirdzniecības un aģentēšanas struktūras:
a) Ieviešana b) Iespējamās jurisdikcijas c) Ieguvumi

4. Latvijas un Igaunijas uzņēmumu izmantošanas iespējas
a) Tirdzniecība b) Investīciju darbība c) Nekustamais īpašums d) Finansēšana e) Vadības pakalpojumi
f) Biznesa risku nodalīšana g) Biznesa potenciālā pārdošana

Eksperti: Artūrs Breicis SIA AAT partneris, sertificēts nodokļu konsultants. Vairāk kā 10 gadu pieredze, strādājot nodokļu pakalpojumu departamentos auditorsabiedrībās PricewaterhouseCoopers un Deloitte. Ir ievērojama pieredze klientu interešu pārstāvībā Valsts ieņēmumu dienestā un tiesās.
Mārtiņš Korsaks SIA AAT partneris, sertificēts nodokļu konsultants. Vairāk kā 10 gadu pieredze, strādājot nodokļu pakalpojumu departamentā auditorsabiedrībā PricewaterhouseCoopers. Specializējas tiešajos un starptautiskajos nodokļos, un grāmatvedības uzskaitē. Ir ievērojama pieredze klientu interešu pārstāvībā Valsts ieņēmumu dienestā.

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim dalība bez maksas, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN 21%, nebiedrien EURO 42,60 + PVN 21%.

Reģistrēšanās: http://ej.uz/FD_15_09

P.S. Notiks semināra video translācija. Lai Jūs to varētu vērot lūdzu pieteikties reģistrācijas formā.